Нанесення Вашого Логотипу

Що подарувати співробітникам або клієнтам на сезонне свято, річний тимбилдинг, при презентації нового продукту або святкуванні чергового досягнення Вашим бізнесом? В останні роки популярність безпечних, якісних та багатофункціональних спортивних пляшок для води з логотипом, як корпоративного подарунку сильно зростає.

У сучасному світі якісна багаторазова пляшка для води з безпечних матеріалів – це постійний супутник на роботі, в офісі, на навчанні, в спортзалі або на прогулянці.

Пляшка для води – це аксесуар, який завжди затребуваний і активно використовується власником. Якщо людина почала використовувати якісну багаторазову спортивну пляшку для води вона вже не повернеться до одноразових пляшок. Крім прямого призначення, спортивна пляшка – це також спосіб самовираження і стилю, як і одяг.

Погодьтесь, що ходити у Вашій корпоративній футболці в спортзал або кепці з Вашим лого на прогулянку співробітники навряд чи будуть, а ось зі стильною спортивною пляшкою дуже навіть.

Для компаній, які хочуть створити позитивне і здорове ставлення до свого бренду корпоративний подарунок у вигляді спортивної пляшки для води – це кращий спосіб асоціювати бренд зі здоровим способом життя і позитивними емоціями.

На спортивну пляшку можна нанести головний слоган заходу, що проводиться або традиційно логотип Вашого бренду.

Це трендово, оригінально, стильно і найголовніше – буде активно використовуватися в житті власником і його близькими.

У виборі пляшок особливо важливим для користувача є якість, яка складається з безпеки матеріалів і надійності у використанні.

Важливо не зіпсувати враження про свій бренд низькою якістю самої пляшки. На жаль вибір варіантів серед виробників сувенірної продукції часто обмежений бюджетними моделями з пластиків сумнівного походження і страждають протіканням.

Моделі пляшок і термочашок, які зроблені брендом Diller, Uzspace, LA & V, Blender Bottle мають менше місця і варіантів для нанесення, але гарантують якість, функціональність і безпеку. У більшості випадків це дуже впізнавані найвдаліші моделі на ринку перевірені часом і тисячами користувачів.

Чому варто вибрати нас: ми спеціалізуємось на спортивних пляшках для води і представляємо тільки найякісніші моделі з безпечних матеріалів, які є хітами як на нашому ринку, так і в інших країнах.

Про те як вибрати якісну спортивну пляшку описано на нашій сторінці тут

Тут знаходяться рекомендації по вибору термоса або термокружки

Моделі що не мають нанесення (не брендовані) це:

Термокружки 450 мл білі та чорні (більш детальний опис аналогічної моделі тут)

Спортивні пляшки для води 1 літр 2 в 1 (більш детальний опис аналогічної моделі тут)

Ви можете як придбати самі пляшки і термоси організувавши нанесення самостійно або ми можемо зробити це для Вас в одній з партнерських компаній, які мають досвід роботи з нашим асортиментом.

Нанесення на пляшки, термоси і термокружки можливо за допомогою УФ друку, лазерного гравіювання або стікера.

Ціна і терміни залежать від кількості, кількості кольорів і розміру логотипу.

Для більш детального розрахунку звертайтесь :

050 159 06 96

lavbottles@gmail.com