Рецепти фруктової води і детокс

Для чого потрібна фруктова вода або детокс вода

Чому в країнах де люди піклуються про своє здоров’я так популярний тренд фруктової води і пляшок з відсіком для фруктів? На тему фруктової води написані цілі книги, а детокс програми і дієти все частіше зустрічаються для схуднення і очищення організму. Ми поступово будемо додавати інформацію і рецепти  фруктової води на нашому сайті і профілях facebook та instagram.

«Лимонад» вже давно вийшов за рамки просто освіжаючого напою і перетворився в самий натуральний спосіб отримати потрібні вітаміни і елементи. Всі знають, що потрібно багато пити. В залежності від ваги і активності людини споживання води на добу становить від 2 до 5 літрів води.

Так чому б не зробити нудну воду, яку Ви п’єте, на тренуванні, в офісі, в дорозі, на прогулянці, в школі чи університеті смачною і дуже корисною самим натуральним з існуючих способів – додавання фруктів, овочів або трав. Це і лягло в основу цілої культури fruit infused water – насичення смаку води  комбінацією фруктів, овочів, трав.

Різні фрукти, овочі і трави завжди були джерелом всіх вітамінів і мікроелементів для організму. Їсте фрукти – добре. А що п’єте? Пити соки літрами, а особливо під час занять спортом Ви навряд чи зможете. Вони не завжди дозволяють вгамувати спрагу.

А ось нарізані тонкими скибочками фрукти або овочі виділяють в воду свої інгредієнти надаючи їй легкий присмак та освіжають набагато краще будь-якого соку або газованої води.

Ось і ключ до популярності фруктової води у людей, які ведуть здоровий і активний спосіб життя: угамування спраги + легкий присмак улюбленого фрукта + маса корисних ефектів для організму.

Виробники спортивних пляшок підхопили тему і доповнили свої пляшки спеціальними фільтрами або відсіками для фруктів для того щоб шматочки фруктів не заважали пити, забиваючи носик пляшки. Важливий також тип пластика, який буде стійкий до вбирання кольору і запаху.

Допускається тільки самий «просунутий» пластик Tritan так як він самий хімічно стійкий подібно склу, але не б’ється і його можна легко брати в спортзал, дорогу або школу.

Для зручності вибору в нашому магазині ми згрупували всі пляшки для води, які мають відсік для фруктів або фільтр.

 

 

Рецепти та ефект фруктової води

Ось короткий список ефектів, яких можна досягти за допомогою смачних і дуже корисних комбінацій фруктової води:

  • Підвищити витривалість, зміцнити імунітет і зменшити втому
  • Зниження ваги і контроль апетиту
  • Поліпшити травлення
  • Знизити кров’яний тиск
  • Поліпшити стан шкіри
  • Знизити рівень холестерину
  • Вивести з організму токсини
  • Поліпшити стан суглобів
  • Прискорити реабілітацію після травм
  • Знизити швидкість старіння організму

Отже, в холодну пору року, активний бізнес сезон, сезон навантаження в навчанні починаємо з самого важливого – захист імунітету 

Підвищити витривалість, імунітет і зменшити втому

З настанням холодів і осінньо-зимового сезону, людський організм більш схильний до вірусів і бактерій. У зв’язку з чим ми часто хворіємо. Як зміцнити імунітет, бути здоровим і не хворіти – питання які цікавлять кожного. Ми підготували для вас рубрику рецептів по приготуванню вітамінізованої води для зміцнення імунітету, яку ви зможете приготувати за допомогою пляшок з відсіком для фруктів LA & V.

Пийте в задоволення і будьте здорові.

Комбінація лимона – лайма – апельсина: потужний коктейль для захисту імунітету насичений  вітаміном С та антиоксидантами.

Користь для здоров’я кожного з фруктів даного рецепту:

Лимон

Головний детоксикатор відомий в очищенні печінки, жовчного міхура і кишечника.

Високий рівень вітаміну С – потужний антиоксидант, який допомагає запобігти утворенню вільних радикалів, що уповільнює старіння.

Антибактеріальні властивості, а також допомагає зміцнювати кровоносні судини, тим самим допомагаючи знизити кров’яний тиск.

Лайм

Анти-канцероген

Запобігає утворенню ниркового каменя

Допомагає знизити рівень холестерину

 

Допомагає запобігти раку.

Знижує рівень холестерину і зміцнює здоров’я серця.

Запобігає захворюванню нирок.

Зниження ваги і контроль апетиту.

Один з популярних ефектів води з фруктами (вірніше овочами) – це схуднення. Відбувається це за рахунок відчуття ситості при мінімальній кількості спожитих калорій. Найбільш вгамовує апетит –  вода з огірком в різних її комбінаціях.

Зниження апетиту відбувається за рахунок нейтралізації кислотності.

У комбінації з лимоном і лаймом прискорюється обмін речовин

Додавання імбиру зробить цей ефект ще більш агресивним.

М’яту можна додавати для заспокоєння системи травлення якщо необхідно.